SIFIR ATIK SAĞLIKLI BİR GELECEK

DÜNYA’DA VE TÜRKİYE’DE SIFIR ATIK  SAĞLIKLI TEMİZ BİR  ÇEVRE YAŞANABİLİR.  GÜZEL BİR GELECEK  HEDEFLERİNE ULAŞMAMIZ İÇİN ,TÜM TEKNOLOJİ VE TÜM PAYDAŞLAR İNREWTEC FUARINDA  16-18 EYLÜL 2021 TARİHİNDE AKDENİZ’İN FUAR BAŞKENTİ ANTALYA DA BİR ARAYA GETİRİYOR

Türkiye’nin en Kapsamlı ve ileri  çevre teknolojilerinin bulunacağı fuar İNREWTEC , Sektöre yön vermek için çevreye duyarlı yerli ve yabancı sektör profesyonelini, 16-18 EYLÜL 2021 tarihleri arasında, Akdeniz in En Büyük fuar merkezi ANFAŞ Expo  çatısı altında bir araya getirecektir.

“SIFIR ATIK SAĞLIKLI BİR GELECEK” fikri ile yola çıkan İNREWTEC Fuarı; Profesyonelleri ,kamu kuruluşlarını, sanayicilerimizi , satın alma sorumluları, atıktan mamul ve yarı mamul üreten sektör temsilcileri, çevre teknolojileri araç ve ekipman üreticileri, organize sanayi bölgesi yetkilileri, dernek ve birlikleri, sektörün en önemli firmaları ile biraraya getirecektir.

KENTİNİZE, SİHİRLİ DOKUNUŞLARLA FARK YARATIN

Bu yıl  düzenlenecek olan Sıfır Atık Geri Dönüşüm ve Su Teknolojileri Fuarı (INREWTEC) ile kentinizi dünya standartlarında çevreci dönüşüme dahil edin. Belediyenizi kazançlı işletmelere dönüştürerek çevreye duyarlı ekonomik kalkınmanızı hızlandırın. Sıfır atık, geri dönüşüm, çevre ve su teknolojilerinde birbirinden başarılı projeleri yerinde inceleyerek, kentinize inovatif çözümler sunun. 16 – 18 Eylül 2021 tarihleri arasında Antalya EXPO Center’da düzenlenecek olan Sıfır Atık Geri Dönüşüm ve Su Teknolojileri fuarında, dünya lideri firmaların geliştirdiği yenilikçi teknolojileri inceleme fırsatı bularak kentinize hak ettiği değeri verme fırsatı sunuyoruz.

ÇEVRE DOSTU TEKNOLOJİLERLE TANIŞIN

Çevre ve su, geri dönüşüm ve sıfır atık teknolojilerinin buluşacağı fuara katılarak; kentinizde çevre dostu, sürdürülebilir bir katma değer yaratabilirsiniz.

İNSAN ve DOĞAYI GELECEĞE TAŞIYIN

Bizden sonraki nesillerin geleceği için, onlara bir şans vermek sizlerin elinde! Yenilikçi teknolojilerle çevreye duyarlı kent imajı kazanmak artık zor değil. 

SIRADAN BİR FUARDAN ÖTESİ

Amacımız, sizleri yalnızca proje ve yenilikçi teknolojilerle tanıştırmak değil; aynı zamanda fuar kapsamında düzenleyeceğimiz seminer ve etkinlik organizasyonlarıyla sıfır atık, geri dönüşüm ve su teknolojileri hakkında bilgilendirmek ve sizlere özel çözümler sunmaktır.

ŞEHRİNİ SEVENLERİN BULUŞMA NOKTASI

Uluslararası düzeyde yüzlerce firma, onlarca akademisyen, sivil toplum örgütü, belediyeler ve yerel yönetim sorumlularıyla karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak; projelerinizi hayata geçirmenin tam sırası.

Inrewtec Sıfır Atık Geri Dönüşüm ve Su Teknolojileri Fuarı